Paslaugos

Sportines technikos servisas/priežiūra

Atliekame pilną kartingų servisą , nuo kartingo valymo iki pilno kartingo paruošimo varžyboms. Taip pat prižiūrime kartingus tarpvaržybiniu laikotarpiu. Tokiu būdu varžybuose dalyvaujantiems pilotams nereikia sukti galvos ir gaišti laiko prie technikos. Kartingus sausai ir šiltai laikome savo būstinėje, Stulginskio  41G , Kaune, tad technika nepatiria defektų dėl netinkamų oro sąlygų.

Sportininkų treniravimas

Ruošiame Lietuvos kartingų sporto čempionus nuo pačių mažiausių (jauniausi sportininkai pradeda jau sulaukę 5 metų) iki jau suaugusių vyrų. Užsiėmimai  vyksta tiek trasoje už vairo, tiek Kaune ruošiant sportininkus fiziškai. Patyrę treneriai, daugkartiniai Lietuvos kartingo čempionai padės tinkamai pasiruošti startams ir fiziškai ir psichologiškai.

Sportinės technikos nuoma/pardavimas

Visada turėjote svajonę išbandyti sportinį kartingą? Galime padėti išpildyti jūsų svajonę. Galime surengti išvyką/treniruotę pasirinktoje Lietuvos trasoje. Taip pat nuomojame techniką varžyboms su pilnu aptarnavimų bei  treniravimo paslaugomis. Na, o jei norite įsigyti sportinį kartingą taip pat galite kreiptis į mus, tikrai rasime abiem pusėm prieinamą variantą.

Įmonės renginiai kartingų trasoje

Turime pasiūlymą kaip aktyviai ir azartiškai praleisti įmonės šventę. Tai surengiant kartingų varžybas! Ši pramoga taip pat puiki alternatyva “Team Building” tipo susitikimams.  Susiekite su mumis ir rasime būtent jūsų įmonei patrauklų variantą. Taip pat yra galimybė ir pravesti pamokų ciklą įmonei supažindinant su kartingu tiek iš techninės pusės tiek su vairavimo paslaptimis.

„What’s behind you doesn’t matter.“

– Enzo Ferrari

Prisijunk